
Inhoud aflevering 3
- Centraal in deze aflevering staan antimetabolieten, taxanen (en epothilonen) en vinca-alkaloïden
- Er wordt ingegaan op het werkingsmechanisme, de dosisbeperkende toxiciteit, interacties en klinisch relevante farmacokinetiek en -dynamiek
- Ook wordt uitgebreid stilgestaan bij effecten en de bijwerkingen van deze oncolytica, de verklaring daarvan en de relatie met de farmacokinetiek
Sprekers aflevering 3
- Dr. André Bergman, internist-oncoloog, Antoni van Leeuwenhoek, Amsterdam
- Dr. Martijn Kerst, internist-hematoloog/-oncoloog, Antoni van Leeuwenhoek, Amsterdam
- Prof. dr. Sabine Linn, internist-oncoloog, Antoni van Leeuwenhoek, Amsterdam
- Prof. dr. Sjoerd Rodenhuis, internist-oncoloog en klinisch farmacoloog, , Antoni van Leeuwenhoek, Amsterdam
Duur cursus
Elke aflevering duurt 60 minuten en is opgebouwd uit 4 modules van 15 minuten. U kunt iedere module onderbreken, om deze op een later tijdstip te continueren en de gehele aflevering af te ronden. Alle afleveringen zijn onafhankelijk van elkaar te volgen.
Voor wie?
Internist-oncologen, internist-hematologen en internisten in opleiding voor deze specialismen.
Geen accreditatie
Dit online nascholingsprogramma was door de NIV geaccrediteerd met 4 punten (1 punt per aflevering) onder ID-nummer 233540 (geldig t/m 31 december 2017).
Heraccreditatie van het programma is niet mogelijk, u ontvangt daarom geen accreditatiepunten na bekijken van de programma’s.